Gurmen Group
  (+90) 212 484 04 84
  (+90) 212 644 31 90
  gurmen@gurmen.com.tr

Kalite Politikası

GÜRMEN GİYİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş

KALİTE POLİTİKASI

Gurmen Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş., erkek giyim alanında ülkemizin lider üreticisi olarak dünya çapına rekabet edebilmek için sürekli gelişme açık en yüksek kalite ve verimlilikle üretim yapabilen ileri teknoloji donanımlı sanayi tesisi olmaya devam etmekte olup ve bunun sürekliliğini sağlama konusunda çalışmalarını sürdürmeyi ilke edinmiştir.

İşletmemizde bu vizyon çerçevesinde birbirlerine ve firmasına aile bağlarıyla bağlı başarıyla arkadaşlarına örnek olan çalışanların katılımıyla mutlu ve huzurlu bir iş ortamı sağlanmış ve bunu sürdürmeyigörev bilmiştir.

Kuruluşumuzun misyonu yüksek kalite, yüksek bilgi güvenliği ve verimlilik standartlarını koruyarak ilk defada sıfır hata ile çalışmak olup, müşterinin fiyat, kalite, teslimat hızı beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktır.

Yenilik ve yaratıcılıkta lider olan müşterilerine, katma değer sağlamak misyonumuzun önemli bir parçasıdır. Bu misyonu yerine getirirken, müşterilerimizin memnuniyeti kadar, çalışanlarımızın iş tatminini de sağlayan bir firma kültürü yaratmak ve korumak hedefimizdir.

Temel değerlerimizin merkezi: kalite ve verimliliktir. Bu merkez; Sorumluluk, Takım Ruhu, Dayanışma, Adalet, İnsana Yatırım, Özverili Çalışma ve Sürekli İyileştirme ile çerçevelenmiştir.